Hej, kan vi hjälpa dig?

Genom att skicka in formuläret godkänner du att Nordic Gamekeeper sparar information om dig. Läs mer om hur vi behandlar dina personuppgifter i vår Integritetspolicy.

Personlig kontakt

Frågor, råd eller vill du dela med dig av någonting? Skicka oss ett meddelande.

Carl Pfeiff

VD
+46 (0) 70 554 46 07
carl@nordicgamekeeper.com

Susanne Brannebo

Marknad
+46 (0) 70 554 46 07
susanne@nordicgamekeeper.com

Mikael Fransson

Kundservice
+46 (0) 70 554 43 64
mikael@nordicgamekeeper.com

Peder Tham

Säljare & Service
+46 (0) 70 691 12 14
peder@nordicgamekeeper.com

Christer Petersson

Säljare
+46 (0) 70 544 05 80
christer@nordicgamekeeper.com

Mats Håkansson

Säljare
+46 (0) 76 780 70 50
mats@nordicgamekeeper.com

Thies eggers

Säljare
+46 (0) 76 836 33 83
thies@nordicgamekeeper.com

Claes Pfeiff

Sociala Medier

claes@nordicgamekeeper.com

Oscar Scheffler

Montering

Dina sidor

Logga in på ditt konto för att redigera dina egna kontaktuppgift, se alla tidigare ordrar eller häng med i någon av alla trådar i forumet.

Öppettider

Mån-Fre: 08:00 – 18:00
Lör-Sön: 10:00 – 16:00
 

Kontaktuppgifter

Kundtjänst: +46 (0)70 55 44 607